Główna

Kim jestem

Tarot Artykuły Konsultacje Informacje Linki Kontakt
 

Informacje

O co pytać?
Dobrze jest, kiedy do tarocisty przychodzimy (lub dzwonimy) z konkretną sprawą. Tarot lubi, gdy traktuje się go poważnie, a nie na zasadzie „proszę powiedzieć tak ogólnie, co karty o mnie mówią”.

Moimi klientami są więc najczęściej ludzie, którzy muszą podjąć ważną życiową decyzję: czy się przeprowadzić, czy zmienić pracę, czy się rozstać (lub pobrać) z partnerem (i czy to ta właściwa osoba), czy będzie zmiana w pracy, co byłoby dobrze zmienić we własnym biznesie, jakie zmiany czekają nas w życiu osobistym (i czy czekają), czy można zaufać pewnym ludziom.

Niektórzy (szczególnie panowie) pytają o spraw biznesowe, o uczciwość kontrahentów i wspólników, o zasadność zmian personalnych w ich firmach. Kobiety zaś najczęściej chcą wiedzieć, czy na pewno są (lub będą) kochane, czy i jak sobie poradzą po rozstaniu, pytają o przyszłość swoich dzieci, trudności w relacjach z bliskimi ludźmi, intencje przyjaciółek.

Są i tacy klienci, którzy właściwie nie wiedzą, o co pytać, ale czują się bardzo źle, są jakby bez energii, mówią, że są „w dołku energetycznym i psychicznym” (ostatnio to częste przypadki) i poszukują rozwiązania lub choćby podpowiedzi, jak dalej żyć. Wszystkich interesuje też stan ich zdrowia, możliwe zagrożenia zdrowotne. Tarot tutaj też ma wiele do powiedzenia, gdyż wielu kartom są przyporządkowane konkretne organy organizmu, ale oczywiście nie może to zastąpić porady u fachowca.
 
 

© Tarot Terapeutyczny
Created by
HARMONICA

tel. 504 097 217
e-mail:
ameia@op.pl