Główna

Kim jestem

Tarot Artykuły Konsultacje Informacje Linki Kontakt
 

Konsultacje

Konsultacje Tarota odbywają się najczęściej w Krakowie przy ul. Szpitalnej 20-22.
Spotkanie odbywa się "w cztery oczy", bez udziału osób trzecich - trwa 45-60 minut. W niektórych przypadkach (na życzenie) Ameia przyjmuje razem pary oraz rodziców z (dorosłymi) dziećmi.


Seanse telefoniczne


Wypracowałam własny system sesji telefonicznej na żywo, przy wielodziesiętnych rozkładach kart, często na kilka talii naraz, co pozwala na niezwykle precyzyjne rozpracowanie sytuacji i problemów klienta. Dzięki temu możliwe jest stawianie kart osobom pochodzącym z miejscowości bardzo odległych od Krakowa, nie mówiąc o klientach zza granicy, a nawet - zza oceanu.

Wypracowanie dobrego kontaktu i wzajemnego zaufania są niezwykle istotne w tej pracy. Trzeba szczególnej osobowości i daru empatii u tarocisty-terapeuty, aby uzyskać to przez telefon... Z drugiej zaś strony – telefon zapewnia klientowi większą anonimowość, co wiąże się też z większą łatwością „otwarcia się”, niż przy zwykłej sesji, kiedy to trudniej przychodzi nam (przynajmniej na początku) przełamanie zrozumiałej nieufności i powiedzenie o trudnościach życiowych.

Sesja telefoniczna trwa ok. 60 minut.
Najpierw należy zadzwonić pod jeden z podanych numerów i zgłosić chęć sesji telefonicznej, a potem zrobić wpłatę na konto: Multi-Natura
ul. Miodowa 34, 31-052 Kraków
Citibank, konto nr: 141030 0019 0109 8530 0007 6404
tytuł wpłaty: "Ameia"

Przelewy z zagranicy:
podany nr konta należy poprzedzić literami PL (tzw. iban). Swift cod – CITI PLPX. Z zagranicy, szczególnie z USA, Kanady, Australii popularne są też przekazy pieniężne przez Western Union.

Po zrobieniu wpłaty można zadzwonić na tel. komórkowy i umówić dogodny termin (oprócz niedziel), wedle życzenia na komórkę lub telefon stacjonarny. Taryfy opłat zależne są tylko od taryf lokalnych Państwa operatorów.
 
 

© Tarot Terapeutyczny
Created by
HARMONICA

tel. 504 097 217
e-mail:
ameia@op.pl